PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146417}
6,5 199 289
ocen
6,5 10 1 199289
6,3 9
ocen krytyków
Klik: I robisz, co chcesz
powrót do forum filmu Klik: I robisz, co chcesz

Jak ja nie cierpię gry Adama Sandlera.Facet jest poprostu beznadziejny.Ani grać nie potrafi ani nie jest śmieszny. Nie mam pojęcia za co amerykanie go kochają.
A co do filmu to w obsadzie główne role grał chyba pies i kaczka. Pies miał więcej ujęć od Sandlera i wypadł o niebo lepiej od niego. Reżyser za dużo naoglał się Animal Planet. :)

neron4

Nie przesadzaj, że jankesi go kochają. Co rok maliny dostaje, więc wiedzą, że jest beztalenciem. Muszę jednak przyznac, że to jeden z jego lepszych filmów. Jack i Jill obejrz to zobaczysz dopiero kompromitację.

użytkownik usunięty
neron4

A skąd masz informacje, że jest ceniony w USA? Może jako komik, gwiazda komedii, ale bardziej tej familijnej. Nie ma szans z ekspertami jak Jim Carrey czy Chevy Chase.

ocenił(a) film na 4

Myślę że aktor który gra główną rolę z legendą Hollywood czyli z Jackiem Nicholsonem ( "Dwóch gniewnych ludzi" z 2003r.) musi być lubiany w Ameryce. Byle aktorzyna z Nicholsonem nie ma prawa zagrać . Czli Amerykanie Sandlera lubią oglądać.

użytkownik usunięty
neron4

A od kiedy miernikiem popularności aktorów w USA są filmy, w których grali oni z gwiazdami? Dobra raz Nicholson zgodził się zagrać w głupiej komedii i co z tego? Sandler był właśnie aktorem ,który w niej zagrał najgorzej ze wszystkich postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones