PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146417}
6,5 199 324
oceny
6,5 10 1 199324
6,3 9
ocen krytyków
Klik: I robisz, co chcesz
powrót do forum filmu Klik: I robisz, co chcesz

Jak myślicie?

ocenił(a) film na 10

Mój temat prezentacji maturalnej to konflikty rodzinne w poznanych dramatach :) Jak uważacie czy dodanie scenki na koniec prezentacji ( scena jak umiera :) ) to dobry pomysł?

ocenił(a) film na 4
Mentos_filmweb

Matura to poważna sprawa a ten film to raczej lekka komedyjda do obejrzenia w niedziele po obiedzie, jest tu co prawda jakiś tam problem konfliktu w rodzinie ale pokazany w tak powierzchowny sposób że można go rzeczowo opisać w trzech zdaniach ;] Jeżeli chcesz jakieś dobre dramaty o rodzinie z trochę głębszym przesłaniem to polecam "Sprawę Kramerów" "Zwyczajnych ludzi" czy "Za drzwiami sypialni" (piszę z głowy te filmy które przeszły mi przez myśl). Filmy starsze w więc i większa szansa, że poloniści je znają, bo taki Sandler to raczej wzbudzi w nich śmiech a nie głębokie przemyślenia po twojej prezentacji ;] Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
kemerp

No tak, ale mi chodzi nie o omawianie filmu, bo omawiać to ja będę dokładnie lektury i będę chciał wyjaśnić czym jest rodzina, powody konfliktów na przykładzie kilku lektur, a z filmu będę chciał użyć tylko scenę jak wychodzi ze szpitala i umiera na ulicy przy obecności swojej rodziny :) Nie zamierzam omawiać filmu tylko pokazać scenę, która wyjaśni moją puente, że ludzie mogą żałować iż zaniedbali w przeszłości to co najważniejsze czyli rodzinę :D

ocenił(a) film na 4
Mentos_filmweb

W sumie scena wycięta sama w sobie nie jest zła, ale chyba będziesz musiał jednak w kilku zdaniach omówić dlaczego akurat ta scena została przez Ciebie użyta;] Nie wiem jakie lektury chcesz omawiać dokładnie i być może akurat ta scena może pasować choć i tak osobiście odradzam ten film jako źródło w prezentacji maturalnej, ale dawno zdawałem maturę więc może się nie znam ;]

ocenił(a) film na 9
kemerp

to właściwie nie jest taka lekka komedyjka tylko komediodramat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones