PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146417}
6,5 199 166
ocen
6,5 10 1 199166
6,3 9
ocen krytyków
Klik: I robisz, co chcesz
powrót do forum filmu Klik: I robisz, co chcesz

Spodziewałem się głupkowatej komedii i żenujących dialogów a dostałem jeden z najwspanialszych filmów o życiu jakie było mi dane obejrzeć. Film o wartościach, zmuszający do zastanowienia się nad życiem, zrealizowany w ciekawy sposób.

ocenił(a) film na 10
majkel222

Też miałem takie przeczucie.
A ten film jest genialny, ma to coś, przesłanie. Nie wiem jakim cudem ma tak niską ocenę.

ocenił(a) film na 8
Manor

Manor odpowiedź jest prosta: część ludzi na fimwebie nie rozumie przesłania a w szczególności ostatnich 40 minut filmu, no i zapewne doliczyć trzeba gimbazę...

Coffemachine

dokładnie ja też nie rozumiem czemu tak niska ocena.. no ale..

ocenił(a) film na 7
milenaj28

Mi się film zawsze podobał, a po tych 8 latach od premiery człowiek dużo bardziej rozumie drugą połowę filmu i tym bardziej go docenia :)

ocenił(a) film na 9
Adamo

Wczoraj obejrzałem film po raz drugi i od razu zmieniłem ocenę na wyższą. Tak jak ktoś napisał w innym temacie, czyli przeciętna gra aktorów, fabuła i morał przewidywalne a jednak film trafia ;)

ocenił(a) film na 4
Coffemachine

Zauważyłem na filmwebie, że jak się komuś film nie podoba, to zaraz pada słowo gimbaza. Do gimanzjum to ja nigdy nie chodziłem (wtedy jeszcze nie było), a film mi się średnio podobał. I żeby nie było przesłanie dostrzegłem.

ocenił(a) film na 6
Coffemachine

A czegóż tu nie rozumieć? Że nie warto marnować życia? To odkryłeś? Film jest średni, bo choć ma pozytywne przesłanie i wzbudza pozytywne uczucia (co m.in. jest celem powstania filmów), to sceny w stylu - pierdzenie w twarz szefowi, trafia tylko do ludzi w jakiś sposób upośledzonych. Nie mówię za cały Filmweb, tylko za siebie. I u mnie film ma średnią ocenę bo jest po prostu średni. W jednych miejscach fajny, w innych durny na maksa. Ja się tylko zastanawiam czy to już twórcy są na takim poziomie intelektualnym, czy cynicznie obniżają poziom, bo tak Nas widzą?

Manor

Ja nie wiem, jakim cudem ten film ma tak wysoką ocenę - jest podrobioną krzyżówką filmów "To wspaniałe życie" i "Powrót do przyszłości", z których "To wspaniałe życie" jest absolutnym klasykiem - to jest dopiero genialny film. A "Klik: i robisz co chcesz" jest w dodatku zrealizowany tak, że sprawia wrażenie, jakby reżyser był chory psychicznie, albo przynajmniej jakby coś było z nim nie tak.
Zresztą ton ostatnich 40 minut nie pasuje do tonu reszty.
Także film jest po prostu papką. Jasne, same w sobie ostatnie 40 minut można nazwać mądrym, ale jest to tylko zerżnięte z "To wspaniałe życie". Ten motyw anioła pokazującego bohaterowi to, co utracił, gdy go nie było.

ocenił(a) film na 4
Trojden

Zgadzam się. Przede wszystkim jak oglądasz tego średniaka, masz cały czas wrażenie, że to jakaś tandeta, i to zarówno w aktorstwie (szczególnie odtwórcy głównej roli), jak i w scenariuszu i całej reszcie. Wiocha i tyle.

ocenił(a) film na 4
chemas

PS dodatkowo nie ma humoru

ocenił(a) film na 10
Trojden

Filmu To wspaniałe życie nie widziałem mimo to nadal pozostaję przy swojej ocenie :)
Do mnie film jako całość, po prostu trafił. Przynajmniej tak było 3 lata temu :)

Manor

To obejrzyj, bo warto. Na "Klik: I robisz co chcesz" należy patrzeć właśnie przez pryzmat tego klasyka.

ocenił(a) film na 10
Trojden

Nie omieszkam :) dzięki za polecenie

ocenił(a) film na 6
majkel222

Mi się film nawet podobał, ale nie wiem czy jest on taki wspaniały.
Po więcej zapraszam:
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/09/klik-i-robisz-co-chcesz-2006.html

majkel222

Ja nie wiem, jakim cudem ten film ma tak wysoką ocenę - jest podrobioną krzyżówką filmów "To wspaniałe życie" i "Powrót do przyszłości", z których "To wspaniałe życie" jest absolutnym klasykiem - to jest dopiero genialny film. A "Klik: i robisz co chcesz" jest w dodatku zrealizowany tak, że sprawia wrażenie, jakby reżyser był chory psychicznie, albo przynajmniej jakby coś było z nim nie tak.
Zresztą ton ostatnich 40 minut nie pasuje do tonu reszty.
Także film jest po prostu papką. Jasne, same w sobie ostatnie 40 minut można nazwać mądrym, ale jest to tylko zerżnięte z "To wspaniałe życie". Ten motyw anioła pokazującego bohaterowi to, co utracił, gdy go nie było. "To wspaniałe życie" jest pięknym i oryginalnym filmem zmuszającym do zastanowienia się nad życiem i zrealizowanym w ciekawy sposób.

ocenił(a) film na 4
Trojden

Jak wyżej pod Twoim wpisem

majkel222

Zgadzam się. Na początku ten film co prawda nie wzbudził mojego entuzjazmu, ale już po latach, kiedy ponownie od niego wróciłem było inaczej. To chyba też kwestia doświadczenia życiowego, szczyl nie zrozumie, osoba dojrzała spojrzy na film zupełnie inaczej. Świetne przesłanie.

Za każdym obejrzanym razem podnosiłem ocenę. Zaczynałem od 3 teraz jest 7.

ocenił(a) film na 5
majkel222

Yhm, pierdzenie komuś na twarz i kopanie kogoś w jaja. To tak ambitne, że hej!

ocenił(a) film na 4
Brehen

Bardzo ambitne ;P

ocenił(a) film na 5
chemas

Jak determinacja Tony'ego Orła :)

ocenił(a) film na 4
Brehen

taaaa

ocenił(a) film na 6
majkel222

Jak na film z Sandlerem w roli głównej, też jestem pozytywnie zaskoczony. Daje do myślenia.

ocenił(a) film na 8
majkel222

Oglądałeś "Forrest Gump"??? To jest najlepszy film w całej historii filmografii. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones