PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146417}
6,5 199 324
oceny
6,5 10 1 199324
6,3 9
ocen krytyków
Klik: I robisz, co chcesz
powrót do forum filmu Klik: I robisz, co chcesz

Film średni. Aktorstwo słabe, a do tego w ogóle nie śmieszy. Nie polecam.

ocenił(a) film na 7
torri1

nie smieszy bo to bardziej dramat i to dobry

kierat10

Najwidoczniej nigdy nie oglądałeś (dobrego) dramatu.

ocenił(a) film na 7
torri1

gra aktorska moze nie najwyzszych lotow ale scenariusz i przeslanie bardzo fajne co sprawia ze to dobry dramat, problem poruszony w filmie zostal w bardzo nietypowy sposob pokazany a to duzy plus dla filmu. Wez pod uwage ze kazdy ma wlasna ocene filmu i jesli nie odbiega znacznie od ogolnej oceny to jest ok, gdybym powiedzial ze to arcydzielo mozna by sie spierac poprostu mnie bardziej sie podoba niz tobie moze przeslanie mi sie bardziej podobalo niz w innych "dobrych" dramatach

kierat10

Już wcześniej oglądałam ten film. Generalnie lubię Adama Sandlera bo jak dla mnie nawet jest fajnym aktorem, ale do tego filmu nie bardzo, a sam film był dla mnie taki sobie. Czasem był zabawny i nic po za tym.

ocenił(a) film na 7
Lyte2103

sandler do filmu nie pasowal ma etykietke glupka z komedii, a w tym filmie zagral kogos wazniejszego, poza tym nie byla to typowa glupkowata komedia tylko film majacy cos do przeslania i za to wielki plus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones