PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146417}
6,5 199 324
oceny
6,5 10 1 199324
6,3 9
ocen krytyków
Klik: I robisz, co chcesz
powrót do forum filmu Klik: I robisz, co chcesz

film średni, nudnawy, myślałam, że zresetuję się śmiejąc,...niestety...nie tego oczekiwałam od tego filmu...

kajoli

Bo to była zasadzka - chyba w szczególności na Ciebie. Niby komedia familijno-romantyczna, ale z bardzo zasadniczym przesłaniem, które być może nie wszystkich dotyczy, lub nie wszyscy na tym forum chcieliby dopuścić do siebie. Rozrzut ocen najlepszym tego dowodem.
Ja w każdym razie zachowuję film i w pamięci, i na dysku. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

ocenił(a) film na 7
kajoli

Może i wdg Ciebie "średni, nudnawy" ale za to z dobrym przesłaniem, trzeba brać z życia jak najwięcej, żeby później nie okazało się, że jest za późno na wszystko.
Pilotem w realnym życiu może być nie zwracanie uwagi na szczegóły i na zlewanie tego czego nie powinniśmy, myśle, że nie jedna osoba oglądająca ten film może sobie takiego pilota przypisać- warto obejrzeć.

Może i komedia to trochę zły przypis, ale film mimo wszystko bardzo dobry ;)

ocenił(a) film na 10
kajoli

Dla mnie film to arcydzieło. Nie umiem się do niczego przyczepić. Życiowy z humorem i dramatem. Pozostawia po sobie przemyślenia i wprowadza w zadumę.

użytkownik usunięty
revived

Zgadzam się. To jedyny film, na którym płakałam. Żadne melodramaty nie wycisnęły ze mnie łez jak cudowna scena z "Klik...", kiedy rodzina pochyla się w deszczu, na środku ulicy, nad umierającym głównym bohaterem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones